Hakkımızda

Hakkımızda

Katibimcicekcilik.net  çiçek çeşitleri anlamları ve renkleriyle hayatımızda önemli bir yer edinen çiçek, duygu ve düşüncelerimizi ifade eden bir araç olmuştur.

 

İnternet sitemiz ile sizlere hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2002 yılında kurulan şirketimiz,İstanbul geneline çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı, kolay ve güvenli çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur...

Müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptığımızı sizlerle paylaşmak ister, çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekkür ederiz.

Çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten onur duyuyoruz, çünkü biz duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Firmamız Katibimcicekcilik.net  İstanbul genelinde günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor.Katibimcicekcilik.net  uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Katibimcicekcilik.net  ile artık o kadar kolay ki.

Kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. 

Katibimcicekcilik.net  , duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Katibimcicekcilik.net   kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Katibimcicekcilik.net  bir Katibim Uluslararası Çiçekçilik markasıdır