Ödeme Methodları

Ödeme Methodları

Kredi Kartı ve Tele kart ile Ödeme
Online kredi kartı, Sanal pos işlemleri Vakıf bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan yapıkredi bankasının güvenliğini sağladı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır. Kredi kartı ile ve Tele kart ödeme için kredi kartının sahibinin ismi, kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki Güvenlik Kodu / CVV2 gereklidir.

Havale ile Ödeme
Havaleler online olarak kontrol edilmektedir. HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza info@cicekfuryasi.com mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Vakıfbank

Banka Adı : Vakıfbank

Hesap Sahibi : Emine Gençer Erden

Şube Adı : Fıstıkağacı (Üsküdar)

Şube Kodu : Hesap No : 0015 8007 3026 12229

IBAN NO : TR 6600 0150 0158 0073 0261 2229

Telefondan Kredi Kartı ile Ödeme ( Mail Order )
Kart bilgilerinizi müşteri temsilcimize telefondan bildirerek ödemenizi yurt içi ve yurt dışı tüm banka kredi kartı ile yapabilirsiniz...

Not : Telefondan kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın Telefon ve İnternet Bankacılığına açık olması gerekmektedir.

Western Union ile Ödeme

Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western union aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizdeki para kuruna çevirerek Emine Gençer Erden  adına gönderip, dekontu info@cicekfuryasi.com adresine göndermelerinin ardından siparişleri işleme alınacaktır.

Hiç Bir Bankada Hesabı Olmayanlar, Kredi kartı Kullanmayanlar İçin Alternatif Ödeme Yöntemi
Hiç bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın Yapı Kredi Bankası - ATM'sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki hesap numaralarına anında kartsız havale yapabilirsiniz. Ödemenizi hesaba geçtikden sonra dekontu info@cicekfuryasi.com  adresine mail göndererek siparişinizi anında işleme aldırabilirsiniz.

Ödemesi yapılmayan çiçek siparişleri işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikten sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.