Hakkımızda

2000 yılında Üsküdar semtinde butik bir mağaza olarak çiçekçilik hizmeti sunmak üzere kurulmuş Kâtibim Uluslararası Çiçekçilik markalı firmamız, müşterilerine dünya standartlarında hizmet verme ve uluslararası çiçek gönderimine aracılık etme" ilkesiyle yola çıkmıştır. İnternetin yaygınlaşmasıyla pazarda gördüğü eksikliği doldurmak ve kaliteli çiçekçilik deneyimi sunmak üzere cicekfuryasi.com olarak çevrimiçi çiçek gönderimi sunmak üzere kendini yinelemiş ve kuruluşundan bu yana geçen 20 yıllık süreçte Türkiye'nin ve İstanbul’un en kaliteli ve en güvenilir online çiçekçilerinden biri olmayı başarmıştır.

2012 yılından beri Türkiye'nin en büyük 50 çevrimiçi çiçek satış sitesi arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu yana binlerce kişiyi gerek gönderdiği çiçeklerle gerek sunmuş olduğu olanaklarla %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek mutlu etmektedir.

Tecrübeli uzman kadrosu ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli altyapı yatırımlarını yöneten cicekfuryasi.com, 2019 yılında Türkiye'de ilk kez çiçek siparişlerinde anlık ürün seçimi, görsel paylaşımı ve teslimat süreci kontrolünü müşterilerine bırakarak, müşteri hizmetleri alanında sektöründe öncü olmuş bu sayede özel günlerinizde de çevrimiçi talep ve arzlarınıza yanıt verme hızını kazanmıştır. Kolay ödeme imkanları ve özel konsept hizmetleriyle talep edilen doğum günü, evlilik teklifi, düğün organizasyonları ve yeni bebek doğumları gibi özel anlarınızı koordine ve organize ederek duygu yüklü anlarınızın bütün yükünü de üstlenmektedir.

En kaliteli malzeme seçimlerini en güzel çiçeklerle tasarlayarak kendi dağıtım ağı ile aracısız olarak hızlıca sevdiklerinize ulaştırıyor %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizler için fark yaratıyor.

Çiçek furyası olarak, siz değerli müşterilerine verdikleri bu değerden ve firmamızın büyümesine sağladıkları tüm katkılardan dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

Çiçek Furyası®
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

ÇiçekFuryası Çiçekçilik İnternet Hizmetleri
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:54
×
Whatsapp   Ara